fbpx

Tasuta SketchUpi prooviperioodi alustamine ja tarkvara allalaadimine. Juhend

SketchUpi tasuta prooviperioodi alustamine on lihtne! Laadi tarkvara alla, paigalda, vajadusel loo Trimble ID konto, ning oledki SketchUpi kasutamiseks valmis.

 1. Ladi tasuta alla oma arvutile sobiv SketchUp

  Sisesta oma meiliaadress ja saadame sulle Windowsile mõeldud SketchUp Studio ning Macile mõeldud SketchUp Pro allalaadimise lingid.

 2. Paigalda SketchUpi tarkvara

  Vajadusel soovitame paigaldada uusimad graafikaardi draiverid ja kontrollida, kas arvuti vastab SketchUpi tehnilistele nõuetele. Enne installimist või uuendamist ei ole vaja SketchUpi eelmisi versioone kustutada.

 3. Loo SketchUpi kasutamiseks Trimble ID

  Trimble ID on sisselogimissüsteem, mida kasutatakse kiireks ja turvaliseks juurdepääsuks SketchUpile ja kõigile teistele Trimble’i toodetele. Trimble ID pakub mitmekihilist kõrgtehnoloogilist turvalisust, tagades privaatsuse ja kaitstes sinu andmeid. Trimble ID loomiseks võid avada SketchUpi tarkvara või külastada SketchUpi veebisaiti.

  Märkus: isegi kui oled varem kasutanud SketchUpi toodete jaoks e-posti aadressi, ei tähenda see, et sul on ka Trimble ID.

 4. Kasuta SketchUpi 7 päeva tasuta

  Kasuta prooviperioodi, et tutvuda SketchUpi erinevate võimalustega. Vaata õppevideoid, loe juhendeid ja katseta erinevaid funktsioone.

  Uuri siit, kuidas SketchUpi kasutamist pärast prooviperioodi lõppu jätkata.

Muidugi ootame sind ka SketchUp Pro baaskoolitusele, kus saad SketchUpi kasutamisega kogenud juhendaja käe all algust teha.