fbpx

VEEBILEHE MÜÜGITINGIMUSED

Veebilehe omanik (edaspidi Veebipood) omanik on Geosoft OÜ (registrikood 10629058), asukohaga Tiigi 28, Jüri Alevik, Rae Vald, 75305 Harjumaa.

Müügilepingu kehtivus ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest ja e-maili teel kaupade ja teenuste ostmisel.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Kõik veebipoes müüdavate kaupade hinnad on eurodes.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi või edastada tellimuse e-maili teel. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus ning saate veel viimast korda tellimuse üle vaadata ning tellimuse kinnitada. Kui valite makseviisiks “Panga ülekanne”, siis vaatab Veebipoe omanik tellimuse üle, vajadusel suhtleb tellijaga ning väljastab arve, mille põhjal saate makse teha läbi oma panga. Võimalik on maksta ka läbi pangalingi (Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Citadele, Pocopay)

NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Makseid vahendab Maksekeskus AS. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Maksekeskus AS turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Geosoft OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Geosoft OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile. Muude pangateenuste osas on meie partneriks LHV Pank AS

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Tarnetingimused

Tarkvaralitsentside info ja juhised edastastakse ostja e-mailile.
Koolituse info ja juhised edastatakse ostja e-mailile. Koolitused toimuvad aadressil Tiigi 28, Jüri Alevik, Rae Vald, 75305 Harjumaa

Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.

Ostust taganemisõigust pole järgnevatel toodetel: tarkvara litsentsid, tarnitud teenused.

Kursusest loobumise puhul tuleb teavitada Geosoft OÜ-d kirjalikult. Kui taganete kursusel osalemisest rohkem kui 2 nädalat enne koolituse toimumist, siis tagastame 100% koolituse maksumusest. Kui taganete kursusel osalemisest 7-14 päeva enne koolituse toimumist, siis tagastame 50% koolituse maksumusest. Koolitusele mitteilmumisel või koolitusel osalemisest loobumisel  vähem kui 7 päeva enne koolituse toimumist kohustuste tasuma kursuse maksumuse täies ulatuses.

Geosoft OÜ jätab endale õiguse väljakuulutatud kursus ära jätta, kui kursusel osalejate arv pole selle toimumiseks piisav. Kursuse ärajätmisest teatatakse vähemalt 2-päeva enne kursuse toimumist ning tagastatakse täielikult koolitusel osalemiseks ettemakstud summa.

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus ning saata see e-posti aadressile hardi@sketchup.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

Pretensiooni esitamise õigus

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. ellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus.

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile hardi@sketchup.ee või helistada telefonil: 6529 211.

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. 

Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@geosoft.ee või helistada telefonil: 6529 211

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.