fbpx

Järgmine Pro baaskoolitus: 30.07 (T), 31.07 (K) ja 02.08 (R)

V-Ray for Sketchup

Renderdustarkvara. Avalda muljet oma vaatajaskonnale fotorealistlike renderdustega – seda kõike eelarve piires.

Loo lihtsalt ja kiiresti fotorealistlikke pilte

Trimble Scan Essentials

Renderdustarkvara. Loo lihtsalt ja kiiresti fotorealistlikke pilte

Loo punktipilvest 3D-mudel

Importige punktpilve andmeid

Skannimistelt, mobiilsest kaardistamisest, fotogrammeetriast, lidar-anduritest ja droonide jäädvustustest

modelleerige otse oma punktpilve

SketchUp for desktop

Lihtsuse jõud

SketchUpi liides, mis on oma lihtsuse poolest revolutsiooniline, muudab selle kõige intuitiivsemaks viisiks oma ideede edasi andmiseks, kujundamiseks, dokumenteerimiseks ja milleks kõigeks vaid ning seda kõike 3D-vormingus.

koostalitusvõime

SketchUp integreerub teie töövoogudega, võimaldades teil importida ja eksportida mitmesuguseid 3D-, 2D- ja CAD-faile.

Mitmekülgsus

3D kõigi erialade jaoks: arhitektuur, ehitus, mööbel, sisekujundus, inseneritöö, üritused, haljastus ja palju muud.

LayOut

Igas projektis on vaja millalgi koostada jooniseid, mis näitavad mudelit plaaniliselt, lõigetena või mõnel muul viisil. Ideaalne abivahend selleks on LayOut tarkvara, millega saab luua vaateid mudelist, valida joonise mõõtskaala, lisada mõõte ja graafikuid.

SÜNKRONISEERITUD

Tehes muudatusi joonisel, muutuvad andmed automaaselt ka mudelis, sest SketchUp ja Layout on omavahel sünkroniseeritud. Eksportida saab PDF-, pildi- ja ka CAD-faile.

IMPORT / EKSPORT

Layout võimaldab importida/eksportida paljusid erinevaid failitüüpe: DXF, DWG, PDF, JPG ja PNG tüüpi jooniseid, mudeleid või pilte.

Reviti failid

Säästa tunde, teisendades Reviti mudelid täpselt ja tõhusalt SketchUpi geomeetriaks.

KOONDARUANDED

SketchUp pole mõeldud ainult modelleerimiseks ja joonestamiseks. Kuna SketchUpil on kaasas LayOut tarkvara, on võimalik ka projektidest koondaruannete tegemine. SketchUpis on võimalik mudelitele lisada konkreetseid omadusi. Hiljem on võimalik LayOutis kogu projektist koostada koondaruanne.

3D Warehouse

3D Warehouse on suurim online arhiiv, mis peidab endas miljoneid 3D mudeleid

Vajad erilist tooli? Lampi oma majja või mõnda muud keerulisemat detaili? Peaaegu kõik, mida sa vajad, leiad 3D-Warehouse-st.

KASUTA TEISTE MUDELEID

3D Warehouse võimaldab SketchUpi kasutajatel kiirendada modelleerimisprotsessi, kasutades teiste modelleerijate töid. Kõiki mudeleid saab muuta vastavalt oma soovile. Saad valida miljonite vabalt kättesaadavate 3D mudelite vahel, mida jagavad teised SketchUpi kasutajad ja projekteerijad. Külasta 3D WareHouse!

JAGA 3D MUDELEID

Kõiki mudeleid 3D Warehouse varamutes saab vaadata kõikjal ja igal ajal SketchUp Vieweriga või Androidi ja iOS lisadega. Samuti saab mudeleid vaadata veebibrauseri 3D Warehouse eelvaateaknas.

Extension Warehouse

SketchUpi üks olulisemaid omadusi on see, et see võimaldab teil hõlpsalt lisada pistikprogramme või laiendusi vastavalt teie disainivajadustele.
Võimalusi on palju! 

Saadaval üle 700 plugina

On olemas tasulised ja tasuta pluginad. Vali endale sobivaim.

V-RAY for Sketchup

Oleme edasimüüja ka V-Ray renderduspluginale.
Loo lihtsalt ja kiiresti fotorealistlikke pilte.

Mobile Viewer

Tasuta programm, mis võimaldab vaadata, printida ja esitleda SketchUp-iga loodud mudeleid. See on lihtne viis tagada klientidele juurdepääs mudelitele, mis on saadetud e-mailiga või jagatud veebilehtedel.

REDIGEERIMINE

Puuduvad redigeerimise tööriistad, mis teeb programmi kasutamise lihtsamaks inimestele, kes programmiga pädevad ei ole.

AINULT KUVAMISEKS

Mudelid, mis SketchUp Vieweriga avatakse, on kaitstud muudatuste eest.

Trimble Connect

Kasutage piirmatu pilveteenuse eeliseid

Piiramatu pilvemahuga ruum projektide, dokumentide ja muu salvestamiseks. Hoia kasvõi isiklikke faile...

Jälgi mudelite versioone

projektid - koostöö ja suhtlus

Tsentraliseerige oma SketchUpi andmed

juurdepääs kõigist seadmetest

PreDesign

Teabeallikas, mis aitab hinnata kliima näitajaid ja valida projekti idee väljatöötamiseks õige suuna.

Kiire kasuliku ja graafilise teabe hankimine

Kliima, varjutus, klaasimine ja palju muud

Proovige ideid varajases staadiumis

Viimistle projekti ideed

SketchUp Campus

SketchUp on loonud iseseisvaks õppimiseks mitmed videoõpetused koos põhjalike ingliskeelsete seletustega.

Õppekeskkonda sisselogituna säilib info kui kaugele Te viimasel korral õppematerjalidega jäite.

Hetkel olemasolevad kursused

- SketchUp põhilised funktsioonid ja tööriistad
- SketchUp maastiku ja territooriumi kujundamisel
- LayOut põhilised funktsioonid
- Renderdamine: SketchUp’ist Photoshopini
- SketchUp modelleerimise praktika

Korduma kippuvad küsimused

KKK

SketchUp ja tarkvarapaketid

SketchUp on 3D modelleerimise tarkvara, mis sobib nii professionaalile kui ka hobikasutajale. SketchUp on levinud tööriist arhitektuuris, sisekujunduses, inseneritöös ja paljudes teistes valdkondades. SketchUp on loodud selleks, et muuta 3D disain kättesaadavaks kõigile, pakkudes lihtsat kasutajaliidest ja kergesti mõistetavaid funktsioone.

SketchUp Pro on professionaalne 3D-modelleerimise tarkvara, mida kasutavad arhitektid, insenerid, disainerid ja paljud teised spetsialistid ruumiliste projektide loomiseks ja visualiseerimiseks. See pakub intuitiivset kasutajaliidest, mis võimaldab kiiresti ja tõhusalt luua detailseid ja täpseid 3D-mudeleid. Lisaks modelleerimisele sisaldab SketchUp Pro ka tööriistu jooniste, esitluste ja dokumentatsiooni koostamiseks, sealhulgas võimalust importida ja eksportida erinevaid failiformaate, kasutada laienduspluginaid ja palju muud.

SketchUp Studio on kõige laiem SketchUpi tarkvarapakett, mis sisaldab kõiki SketchUp Pro funktsioone ja lisaks veel renderdustarkvara V-Ray for SketchUp ning punktipilvetarkvara Trimble Scan Essentials. See on mõeldud professionaalidele, kes vajavad kõige laiemat tööriistade valikut.

Peamised erinevused seisnevad lisatööriistades ja -funktsioonides, mida Studio pakub. SketchUp Studio sisaldab renderdustarkvara V-Ray for SketchUp, mis võimaldab luua fotorealistlikke visualiseeringuid, ja punktipilvetarkvara Trimble Scan Essentials, mis võimaldab töötada skaneeritud andmetega. Lisaks sellele pakub Studio paremaid analüüsi- ja simulatsioonivahendeid, mis aitavad disaineritel ja arhitektidel teha informeeritud otsuseid oma projektide kohta. Kokkuvõttes on SketchUp Pro suurepärane 3D-modelleerimise tööriist, samas kui SketchUp Studio on täielik lahendus, mis katab kogu projekteerimis- ja analüüsiprotsessi.

Jah, SketchUp pakub tasuta lihtsat veebipõhist versiooni nimega SketchUp Free, mis töötab ainult veebibrauseris. Kuigi see pakub põhilisi modelleerimise tööriistu, on sellel piirangud võrreldes Pro ja Studio versioonidega, näiteks puudub võimalus kasutada laiendusi ja keerukamaid tööriistu.

SketchUpi litsentsi ostmine

Jah, SketchUp pakub prooviperioodi, mis võimaldab enne ostuotsuse tegemist tarkvara põhjalikult katsetada. Prooviperioodil on sul juurdepääs kõikidele SketchUpi põhifunktsioonidele, sealhulgas täiustatud modelleerimisvahenditele ja renderdamise võimalustele.

SketchUpi litsentsi saab osta siinse veebilehe e-poest või SketchUpi konsultandiga ühendust võttes. Litsentside ametlik edasimüüja on OÜ Geosoft. Järelmaksuga ostmise võimalus lisandub peagi.

Ei, SketchUp ei paku enam aegumatuid püsilitsentse. Aastaste litsentside süsteem võimaldab tarkvara pidevalt uuendada ja tagada, et kasutajad saavad alati ligipääsu viimastele funktsioonidele, parandustele ja turvauuendustele. Tarkvara on alati ajakohane ja vastab nõudmistele.

Ühe SketchUpi litsentsiga on võimalik tarkvara aktiveerida ja kasutada kahes arvutis, näiteks nii lauaarvutis kui ka sülearvutis.

SketchUpi paigaldamine ja nõuded arvutile

SketchUp Pro on optimeeritud nii Windows kui ka macOS operatsioonisüsteemidele. Windowsi puhul on soovitav kasutada vähemalt Windows 10 versiooni, macOS puhul aga vähemalt versiooni 11. Arvuti peaks olema varustatud 2,1 GHz protsessoriga, 8 GB RAM mäluga ja 2 GB vaba kettaruumiga. Graafikakaardi mälu peaks parimaks kasutamiskogemuseks olema vähemalt 1 GB. Täpsemate süsteeminõuetega saab tutvuda SketchUpi ingliskeelsel veebilehel.

SketchUpi saab allalaadida vastavalt ametlikult SketchUpi veebilehelt. Valige sobiv versioon ja järgige ekraanil kuvatavaid juhiseid. Pärast allalaadimist avage installifail ja järgige paigaldusjuhiseid. Litsentsi aktiveerimise teabe saadab SketchUpi konsultant pärast litsentsi ostmist.