fbpx

SketchUp Pro baaskoolitus

21 akadeemilist tundi

Järgmine koolitus

SketchUp Pro baaskoolitus: 26.-27.02 ja 01.03

Koolituse eesmärk

Koolituse läbinu oskab algtasemel kasutada SketchUp 3D-modelleerimistarkvara.

Miks õppida SketchUpi kasutama?

SketchUp Pro on võimas 3D modelleerimise tarkvara, mis võimaldab efektiivselt täpseid 3D mudeleid luua, erinevaid disainilahendusi proovida ja neid tõetruult visualiseerida. SketchUpi arendajad on eesmärgiks seadnud paindliku, ühilduva ja võimalusterohke tarkvara loomise.

SketchUp Pro-d kasutavad näiteks arhitektid, disainerid, insenerid ja paljud teised spetsialistid. 3D modelleerimise ja mudelite “lugemise” oskused on tööturul nõutud ja vajalikud mitmetel elualadel, näiteks arhitektuuris, sisekujunduses, tootearenduses ja mitmetes teistes tehnilistes või loomingulistes valdkondades.

SketchUp on kasutajasõbralik ja loogiline ning SketchUp Pro baaskoolitus annab osalejale piisavad oskused, et 3D modelleerimise vallas esimesed sammud teha. Loomulikult on SketchUp Pro baaskoolitus soovi korral hüppelauaks edasiõppimisele.

Õppekava >>

Sihtgrupp ja õppe alustamise tingimused

Koolituse sihtgrupp on 3D modelleerimise valdkonnas töötavad või tööd alustavad inimesed, kes soovivad omandada või täiendada 3D modelleerimise baasteadmisi ja -oskusi. Õppe alustamise eeldus on elementaarne arvuti kasutamise oskus.

Koolituse maht ja ülesehitus

Koolituse kogumaht on 21 akadeemilist tundi, millest 18 tundi auditoorset õppetööd SketchUpi koolituskeskuses kohapeal ja 3 tundi iseseisvat tööd kodus. Auditoorne töö on jagatud 3 koolituspäevaks.

Baaskoolituse grupis on harilikult vaid 5 õppijat ja koolitajal on kõigi osalejate jaoks piisavalt aega ja tähelepanu.

Koolitusel on soovitav kasutada isiklikku sülearvutit ja nuppudega hiirt, sest nii on õppijale enamasti mugavaim. Koolituse läbimiseks saab vajadusel kasutada ka koolituskeskuse arvutit.

Õppe lõpetamine

Kursuse läbimiseks tuleb osaleda kõigis auditoorse töö tundides. Õppe lõpetajale väljastatakse tõend koolitusel osalemise ja õpiväljundite saavutamise kohta.

Koolitusel osalenute tagasiside

“Koolituse parimaks osaks on personaalne lähenemine ja ülesannete lahendamine.”
Juho Kalberg
IT õpetaja, Tallinna Polütehnikum
"Väga detailne ja põhjalik. Hea ülevaade võimalustest."
Piret Kangro
insener, Conx PM OÜ
"Programmi ülesehitus oli väga hea."
Madis Jäätma
Majapood OÜ
"Koolitus oli väga põhjalik."
Natalja Kovaljova
Disainibüroo Remlinger OÜ

Koolitaja

Urmo Orujõe

SketchUpi koolitusi juhendab arhitekt Urmo Orujõe, kes on SketchUpiga töötanud üle 15 aasta ning on 6 aastat oma kogemusi koolitajana jaganud.

Urmo Orujõel on rakendusarhitekti 6. taseme kvalifikatsioon, ta on lõpetanud teede ehituse ja arhitektuuri eriala Tallinna Tehnikakõrgkoolis. Töötab arhitektina ning vabatahtlikuna veeohutuse valdkonnas. 

Õppekeskkond

Autoriseeritud koolituskeskus

Õpet viib läbi SketchUpi autoriseeritud koolituskeskus, Geosoft OÜ. Auditoorne töö toimub koolituskeskuse õppeklassis, mille varustuses on ekraan, tahvel ja muu õppetööks vajalik. Koolituse läbimiseks saab vajadusel kasutada koolituskeskuse arvutit. Osaleja saab paberil õppematerjalid.

Koolituskeskus tagab osalejale ligipääsu joogiveele ja tualettruumile, samuti pakutakse koolitusel osalejale lõunasööki, suupisteid ja kuumi jooke.

Asukoht

SketchUpi autoriseeritud koolituskeskus asub aadressil Tiigi 28, Jüri alevik, Rae vald, 75301 Harju maakond.

Koolituste toimumisajad

SketchUp Pro baaskoolitust korraldatakse harilikult kord kuus. Koolituste toimumisajad avaldatakse sellel veebilehel ning saadetakse soovijaile e-postiga.

Koolituste info

Sisesta oma meiliaadress ja saadame Sulle nelja järgmise koolituse toimumise märguanded, et saaksid endale osalemiseks õige aja leida: