SketchUp Studio: Loodud ehitamiseks

Oleme olnud hõivatud Studio paketi täiendamiseks, et muuta see arhitektuuri, inseneri ja ehituse spetsialistide jaoks veelgi tugevamaks. Seda silmas pidades on meil hea meel teatada kahest täiesti uuest funktsioonist, mis rikastavad ja muudavad teie töövoogu veelgi sujuvamaks kui kunagi varem. Tere tulemast Studio perekonda, V-Ray ja Scan Essentialsi!

Punktipilve andmete importimine rakendusega Scan Essentials (Windows-ainult)

Sarnaselt funktsioonidele PreDesign ja Add Location, on ka Scan Essentials hädavajalik juba teie töövoo alguses. Scan Essentials abnnab teile tööriistad pilveandmete SketchUpi importimiseks, vaatamiseks ja modelleerimiseks. See on tugev alus Teie 3D-mudeli kavandile. Ükskõik, kas teete ümberehitust või projekteerite uut ehitist, pole vaja alustada nullist. Mõned funktsioonid, mis aitavad teie töövoogu toetada, hõlmavad punktidepilvede importimist droonidelt, maapealseid skaneeringuid, fotogrammeetriat, lidar-andureid ja mobiilset kaardistamist; modelleerimine otse punktpilvedest; võrdlusfunktsioonid, et tagada mudeli joondamine punktipilvega; asendusvaated; samuti võimalus suumida konkreetseid sektoreid ning muuta värve ja läbipaistvust. Teie punktipilv on 3D-esituseks valmis! Kui olete oma 3D-mudeli lõpetanud, on aeg minna 2D-sse – selleks on meil LayOut. Säästke modelleerimisaega, eksportides skannimise andmed otse LayOuti professionaalse dokumentatsiooni saamiseks.

Lõppkokkuvõttes on punktpilve visuaalis kõige rikkalikumad andmed, ning sellel on kogu teie töövoo jaoks pakutavad eelised hindamatud; näiteks modelleerimise täpsuse ja efektiivsuse suurendamine. Scan Essentialsi abil saate paremini integreerida projekti etappe, alates saidiuuringutest kuni projekteerimise ja ehitamiseni, toetades keerukamaid projekte.

Siit leiate kõike Scan Essentialsi kohta.

Reaalajas ja fotorealistlik renderdamine V-Ray 5 abil

Visualiseerimine on kahtlemata suur osa spetsialistide töövoogudest – olgu see siis teie meeskonna või kliendiga disaini ülevaatamise ajal või siis, kui esitate oma disaini lõplike kinnituste saamiseks. V-Ray 5 for SketchUp abil saate nüüd kujunduse ideest fotorealistliku renderdamiseni viia, muutes valgustust, lisades varje, puudutades peegeldavaid katteid, valides globaalsed valgustusseaded – ja palju muud. Alustage V-Ray nutika 3D-kogu Chaos Cosmos avastamisest. Laadige renderdamiseks valmis sisu, nagu taimestik ja inimesed, alla otse oma SketchUpi kujundusse – säästes teie aega ja energiat.

Veelgi parem, saate V-Ray Visioniga kasutada ka reaalajas renderdamisvõimalusi. Võrreldes aeglasemate traditsiooniliste renderdamisprotsessidega võimaldab V-Ray Vision teil kiiresti käigult redigeerida – SketchUpis modelleerimise ajal. Kiire renderdamise käeulatuses saate klientidele ideid kiiresti esitada ja projekti tähtaegu drastiliselt lühendada – kas kontoris või eemal olles. Paindlikkus parimal viisil. Kui olete modelleerimise lõpetanud, eksportige ekraanipilte, animatsioone ja panoraampilte virtuaalse reaalsuse vaatamiseks. Rääkige oma disaini visualiseerimise protsessi tõstmisest!

Lisateave selle kohta, kuidas V-Ray teie töövoogu mahub. Pange tähele: V-Ray 5 sisaldub SketchUp Studio paketis, (ainult Windowsi).

Kogu see headus on pakitud Studio paketti – soodushinnaga 639+km € / aasta ( -40% allahindlust jaehinnast ,pakkumine lõpeb 30. juulil 2021)! Täpselt nii, saate SketchUp Pro, V-Ray, Scan Essentialsi ja kõik muu, vaid 639€+km / aasta eest

Studio kasutab SketchUp Pro jõudu, lisades uusi funktsioone, et teie professionaalsed töövood paremaks muuta.

Veenduge selles ise …

Kas olete huvitatud uue Studio töövoo toimimisest? Registreeru meie veebiseminarile. Pange tähele, et see veebiseminar toimub inglise keeles.
*Laadige alla 30-päevane prooviversioon.

Pane tähele, enam ei sisaldu Studio paketis Sefairat. Aga ära karda! Sefaira saate endiselt eraldi osta ja see töötab SketchUp Pro’ga sujuvalt edasi.

Andke meile teada, mida arvate uuest Studio paketist. Kui tunnete huvi, siis võtke meie müügiesindajaga ühendust: hardi@sketchup.ee

Pange tähele, et SketchUp Studio on praegu ainult Windowsi jaoks mõeldud, kuid see on saadaval ka Bootcamp iOS-i jaoks.

SketchUp Studio for Higher Education sisaldab ka edaspidi Sefaira, kuid ei sisalda V-Ray ega Scan Essentialsi. Lisateabe saamiseks külastage meie veebisaiti.