Tööd ei tehta tänapäeval ainult lauataga ega isegi kontoris vaid ka kontoris väljas liikumises olles. SketchUp Viewer aitab kliente, kes vajavad ligipääsu lihtsatele ja tõhusatele koostöövahenditele juhtivatel mobiil- ja XR-platvormidel. Meil on hea meel teatada, et välja on tulnud SketchUp Viewer for VR (virtuaalreaalsus). SketchUp Viewer for VR ühildub järgnevate vahenditega: Oculus RiftHTC Vive, ja Vive Pro . Lisaks on meil hea meel teatada, et me toetame nüüd ka Windows Mixed Reality VR headseti peale viimas versiooni uuendust – SketchUp Viewer for Windows Mixed Reality!
SketchUp Viewer võimaldab suhelda ja kogeda 3D-mudeleid palju laiemal viisil.

Samuti on uuendatud laiendit AR|VR Extension, et saaks lihtsalt edastada SkechUp projekte erinevatele AR/VR seadmetele. Lõpuks, me soovisime tagada võimaluse, et kui sisenete oma virtuaal või holograafilisse mudeli projekti, et te saaksite suurema vaatajaskonna eest tegeleda/esitleda mudelit reaalajas ja seda kasvõi teises maailma nurgas olevate osalejatele. See tähendab võimalus, et näiteks erinevad isikud erinevates asukohtades erinevate seadmetega saavad teha koostööd reaalajas.

Siin on väike ülevaade, mis võimaldab leida Teie vajadustele kõige sobivama rakenduse.

  1. SketchUp Viewer for Mobile võimaldab vaadata mudeleid igal iOS ja Android seadmel. Mobiili rakendus võimaldab isegi AR mudelite vaatamist seadmetel, kus on aktiveeritud ARKit ja ARCore . Sa võid SketchUp Viewer rakenduse tasuta alla laadida: Apple App Store või Google Play Store. Ligipääs AR mudelite vaatamiseks on tagatud kõigi aktiivsete SketchUp Pro litsentside omanikel.
  2. SketchUp Viewer for VR äratab projektid ellu virtuaalreaalsuse. Rakendus toetab Oculus Rift, HTC Vive and Vive Pro headsette. Windows installeri allalaadimiseks leiate vahelehelt My Apps külastades sketchup.com veebilehte. SketchUp Viewer for VR on saadaval kasutajatele, kellel on SketchUp Pro litsents.
  3. SketchUp Viewer for Windows Mixed Reality on loodud toetama Microsofti ja tema partnerite headsette. SketchUp Viewer for Windows Mixed Reality saab allalaadida Microsoft Store’ist ja on kasutamiseks kõigile SketchUp Pro litsentsi omanikele.

 

Autor: Mike Tadros
Allikas: https://blog.sketchup.com/article/now-you-can-experience-all-realities-sketchup-viewer

 

 

Comments are closed.

KÜSI NÕU VÕI ABI