layout

Muuda oma 3D-mudelid 2D-joonisteks

 

Mingil hetkel on igas projektis vaja koostada mitmeid erinevaid jooniseid, mis näitavad teie mudelit plaaniliselt, lõigetena või mõnel muul viisil. LayOut’ga saab luua vaateid mudelist, valida joonise mõõtskaala, kohandada joone paksust, lisada mõõte, viiktekste ja graafikuid.

Tehes muudatusi joonisel, muutuvad andmed automaatselt ka mudelis. Vajadusel saate eksportida PDF-, pildi- ja CAD- faile.

Eksport ja import

SketchUp võimaldab importida ja eksportida palju erinevaid failitüüpe. Näiteks importida: DXF, DWG, 3DS, DAE, KMZ, TIF, JPG, PNG tüüpi jooniseid, mudeleid või pilte. Samuti on võimalik eksportida neid faile, plus veel PDF, OBJ, FBX, XSI, VRML, MP4, WEBM ja AVI ning OMG.

Analüüsimise võimalused

SketchUp pole mõeldud lihtsalt modelleerimiseks ja joonestamiseks. Sellega on võimalik täpselt ennustada, kuhu varjud langevad, andes aeg, kuupäev ja koht Maal. On võimalik täpselt arvutada ükskõik millise pinna pindala või materjalid, või mahud kinnisel 3D objektil. See võimaldab teil lisada atribuute objektidele ja avada nimekirjasid ja aruandeid vajalikest andmetest.

wall section