Viimane võimalus osta SketchUp Pro püsilitsents

Viimane võimalus osta SketchUp Pro püsilitsents

Püsilitsents on litsents, mille kasutusõigus jääb teile igaveseks. Ehk kui te täna soetate püsilitsentsi, siis see tähendab, et te saate kasutada SketchUp Pro 2020 versiooni nii kaua kui soovite.

Trimble teatas, et nad muudavad SketchUp-i ärimudelit.

Alates 4. novembrist pole võimalik enam soetada püsilitsentse ega ka hooldus- ja tugiteenust (lihtsamalt öeldes versiooniuuendusi). SketchUp läheb täielikult üle rendipõhisele mudelile.

SketchUp läheb üle pilvepõhisele mudelie mitmel põhjusel. Rendilitsentsi puhul saavad kasutajad alati regulaarseid uuendusi ja täiendusi SketchUp toodetele, siseneda mitmest seadmest igal ajal ning nautida lihtsustatud programmi juurutamist.

Kui sa pole veel valmis lõpetama püsilitsentsi kasutamist, siis ära muretse. Sa saad jätkata oma olemasoleva versiooni kasutamist. Ning sa saad veel soetada 1 aastase hooldus- ja tugiteenuse kuni 4. novembrini.

Aga pane tähele. Kui sa ostad uue püsilitsentsi või tellid uue hooldus- ja tugiteenuse, siis arvesta, et peale 4. novembrit sa enam neid soetada ei saa nagu seda sai varem.

 

Kas ma saan edasi kasutada oma püsilitsentsi?

Jah, sa saad kasutada oma viimast versiooni niikaua kui sa tahad.

Kas ma saan tellida uue hooldus- ja tugiteenuse oma olemasolevale püsilitsentsile

Jah, sa saad seda teha kuni 4. novembrini.

Kuidas ma saan soetada SketchUp tooteid peale 4.novembrit, mil enam püsilitsentsid pole saadaval?

SketchUp tooteid on võimalik edaspidi rentida ühe, kahe või kolme aastase perioodina.

 

Rohkem küsimusi? Võta meiega ühendust.