V-Ray for SketchUp – kvaliteetne visualisatsiooni tööriist kõigile

Arhitektid, sisekujundajad ja maastikukujundajad otsivad pidevalt viise, kuidas luua vähese investeerimisega kvaliteetseid kujutisi. Aga milline vahend valida?

Chaos Groupi andmete põhjal loovad 100%-st 92% globaalsetest arhitektuurifirmadest kõige tõotavamaid visuaale kasutades iga päev „V-Ray for SketchUp“-i.

Realistlike piltide loomine

„V-Ray for SketchUp“ visualiseerimis plugin aitab teil edukalt luua SketchUp Pro tarkvaras realistlikke pilte. Võite kasutada interaktiivset visualiseerimisrežiimi, mis võimaldab neid 3D-projektikeskkonnas näha kohe pärast muudatuste tegemist ja ka visualiseerimisaknas.

Visualiseerimisrežiimid

„V-Ray for SketchUp“ võimaldab teil valida vajaliku visualiseerimisrežiimi, riistvara seaded ja võimalused – kas kasutada graafikakaardi(GPU) või protsessori(CPU) ressursse või valida hübriidrežiimi, mis kasutab nii graafikakaardi kui ka protsessori ressursse. Kuidas säästa kõige rohkem aega visualiseerimisel? Kasutage hübriid visualiseerimisrežiimi, mis võimaldab visualiseerimisprotsessi kahekordistada.

Tekstuurid ja valgustus

Oluline tegur on kindlasti tekstuuride ja valgustuse rakendamine. „V-Ray for SketchUp“ abil saate kindlaks määrata päikesevalguse intentsiivsuse ja selle suunda kindlal kellaajal määrates kindla geograafilise asukoha. Te saate ka kohandada öövalgustuse lahendustele konkreetseid valgustusseadeid. Teine eelis on materjalide testimine nii 3D-i visualiseerimisel normaalses keskkonnas kui ka virtuaalreaalsuses. „V-Ray for SketchUp“-i saab kasutada V-Ray stseenide importimiseks teisest tarkvarast.

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=l07h08z7Z9E[/embedyt]

Lühike teave tootja kohta

„V-ray for SketchUp“ on Chaos Group’i ettevõte, mis asutati 1997. aastal Bulgaaria pealinnas. Chaos Group on arvutigraafika liider. Eelmise aasta lõpus ilmus „V-ray for SketchUp“ 3.6 versioon, mille üheks tunnuseks on sõbralik kasutajaliides ja hübriid visualiseerimisrežiim. Uusim versioon on „V-ray Next for SketchUp“