SketchUp Pro 2019 – Mis on uut?

Lojaalsete kasutajate jaoks pole saladus, et on avaldatud Trimble SketchUp’i uusim versioon SketchUp Pro 2019. Viimast versiooni on täiendatud uute funktsioonide, töövõimet on parandatud ning lisatud uute ekspordi- ja impordivõimalused. Kutsume teid tutvuma uuendustega.Kõigepealt alustame asjaolust, et uus versioon tuleb uute litsentsimisvõimalustega. Sel aastal on SketchUp’i tarkvara tarkvara võimalik rentida. Sellele vaatamata on võimalik osta ka klassikalist SketchUp Pro püsilitsentsi ja kasutada  tasuta SketchUp Free 3D modelleerimisplatvormi veebis.

Ja nüüd…Mis on uut 2019. aasta SketchUp Pro versioonis.

Joonetüübid

Ühesugused jooned ei suuda alati piisavalt selgelt infot edasi anda. Tihtipeale võivad näiteks katkendjooned hõlbustada projekti idee määratlemist. Erinevad jooned võivad aidata rõhutada mudeli omadusi või eristada projekti vanu ja äsja projekteeritud osi 3D-projektis. Sel põhjusel on selle aasta versioonil võimalus valida joonetüüpe. Kohandatud stiiliga 3D-mudeleid saab eksportida EPS, PDF (HLR) ja DWG / DXF formaadis. Saate edastada ka otse SketchUp projektist.

Laiendatud ekspordi- ja impordivõimalused

SketchUp’il on alati olnud suurepärane liides teiste tarkvaradega. Sel aastal on lisatud rohkem võimalusi suhtlemiseks erinevate disainiplatvormide vahel. Eksport on nüüd toetatud, import on seotud 2018 DWG formaadiga. Parandusi on tehtud ka eksportimises ning stiilide ja materjalide importimises.

SketchUp mõõtmise tööriista täiustamine

Sul ei ole enam vaja avada üksuse Info üksust, et teada saada määratud rea pikkust, määratud tasapinna ala või määratud punkti koordinaate. SketchUp Pro 2019 versioonis saate kasutada tööriista “Measure”, et kuvada teave hiire-klickiga avatavas aknas.

Parem LayOut liides

SketchUp projekti eksportimisvõimalusi täiendati ekspordivahendiga DWG / DXF. See tähendab, et esitatud teave ilmub ka SketchUp projektis LayOuti dokumendis. Teisisõnu, kõik objektidele määratud andmed tulevad projektile vastavalt – rühmi mõistetakse komponentidena, … .