SketchUp Pro 2019 ja litsentsid

Tänaseks on lisandunud võimalus rentida SketchUp Pro tarkvara aastaks. Siiski on jäänud alles klassikaline püsilitsents. Selle blogikirje abil aitame tuua teile välja erinevuseid ja võimalusi, mida kumbki litsentseerimise võimalus pakub.

KlassikalineSketchUp Pro 2019 püsilitsents

Klassikalise ärilitsentsi kehtivusaeg on määramata (nö. igavene). Kui Teil on vaja SketchUp Pro uusimat versioon, siis on võimalik osta 1-aastane tehniline tugi koos versiooni uuendustega.

SketchUp Make ei ole käesoleval aastal enam allalaadimiseks saadaval, kuid siiski on võimalik kasutada tasuta SketchUp Free 3D modelleerimisplatvormi veebis.

Alg-, kesk- ja gümnaasiumiklassidel on jätkuvalt võimalus osaleda K-12 haridusprogrammis ja saada toetust tarkvara ostmiseks.

SketchUp Pro 2019 rent

SketchUp Pro 2019 rendilepingud kehtivad kahte liiki litsentsidele: kaubanduslik ja hariduslik kasutus (üliõpilane, õpetaja). Kuna tegemist on rentimisega, on igal aastal ostetud litsents uusim versioon. Kui olete need litsentsid omandanud, saate litsentsi kohe aktiveerida ning uuendama peate rentimist täpselt 365päeva möödudes.

Rendiga kaasnevad veel mõned tooted, nagu näiteks virtuaalreaalsuse vidin, Trimble Connect for Business (veebipuhvri ja koostööplatvorm), tehniline tugi, mobiilirakendus.

Klassikalise litsentsi ja rentimise erinevused