SketchUp 2021: Edu alustala loomine

See enneolematu aasta on muutnud meie eluviise ja tööd. Nagu paljud teist kogu maailmas, kasutasime seda aega kodus projektide lahendamiseks, mida oleme kavatsenud teha juba mitu kuud (või aastaid?). Ja sellega tuletati meile meelde, kui tähtis on luua juba projekti alguses kindel vundament.

Täna on meil hea meel tutvustada SketchUp Pro peamist värskendust koos paljude täiustustega, mis aitavad teil keeruliste projektidega toime tulla, tõhusalt töötada, rohkem teha ja uute loomisvormidega edukalt hakkama saada. See SketchUp Pro oluline uuendus sisaldab uusi tööriistu ja funktsioone, uuendusi, täiustusi ja aja kokkuhoiu võimalusi, mis aitavad teil lahendada kõik möödunud aasta unikaalsed väljakutsed.

Alustuseks on SketchUpi täielik tootepakett uue värske väljanägemisega. Parim osa? Lõpuks saate logod 3D-s modelleerida. Tutvuge uute SketchUpi logodega!

Nüüd, kui oleme SketchUpi uue ja täiustatud välisilme sisse seadnud, on aeg uute funktsioonidega tutvuda. SketchUp 2021 pakub teile täiesti uue kliimasäästliku viisi kujunduste alustamiseks, parema mudeli korralduse ja nutikad ning seadistatavad objektid. Uusim SketchUpi versioon kindlustab teie kõige keerulisemate AEC-projektide alused. Tutvume kõigi SketchUp 2021 värskendustega.

Uus viis SketchUpi käivitamiseks

AEC spetsialistidena püüdleme reaalsuse poole, kus iga ehitatud keskkonna täiendus töötab kooskõlas looduskeskkonnaga. See sünergia nõuab enne plaanide koostamist asukoha konteksti põhjalikku mõistmist. Seal tuleb sisse PreDesign. See uhiuus kliimauuringute tööriist aitab teil enne 3D-modelleerimisega alustamist mõista teie projekti ümbritsevat kohalikku keskkonda.

Ehkki SketchUp on fantastiline viis ideede arendamiseks 3D-s, uurime pidevalt uusi võimalusi ja näeme tohutut väärtust, et meie kasutajatel oleks võimalus hõlpsalt disainiuuringuid oma disainieelsetesse töövoogudesse kaasata,” sõnas Andrew Corney, PE, M. CIBSE, M.ASHRAE, Trimble’i tootedirektor. “PreDesigniga pakume disaineritele teadmisi, mida neil on vaja sobivate disainistrateegiate loomiseks ja klientidele väärtuse edastamiseks tõeliselt tervikliku lähenemisviisi saamiseks.

Asukoha põhiste ilmastikutingimuste hankimides soovitab PreDesign teie projektile sobivaid arhitektuurilisi vastuseid. Intuitiivsed päikesekiirguse skeemid näitavad teie projekti asukohas piirkondi, mida tuleb päikese ülekuumenemise eest kaitsta. Ja see ei tähista ainult probleeme; PreDesign soovitab teie hoone igale küljele tõhusat klaasimist, varjutamist ja valgustuse strateegiaid. Alustage juba kohe projekti õigesti.

PreDesign annab kasulikku teavet, mida peame teadma, et saaksime oma projekti juba algusest peale paremaks kujundada,” ütles Heartwood Studio peaarhitekt Adam Osterhoff. “Selle veenvad visuaalsed väljundid ja intelligentsed kõnepunktid aitavad meil ka klientidele oma ettepanekute väärtust selgelt edastada.“

PreDesign on siin, et täiustada disainilahendust sisukate kliimavaatlustega, leevendades samal ajal teie töövoogu. Asjad kohe alguses korda saades väldite oma väärtusliku disainiaja ja -ressursside raiskamist ning kulukat ümbertöötamist. Prognoos on PreDesigniga päikseline, veenduge ise.

Parem siltide haldamine

Me teame, et pikkade siltide ja stseenide loendite haldamine võib olla kurnav – eriti keerukate mudelite puhul. Seetõttu aitame teil SketchUp Pro ja LayOut siltide kaustu korrastatuna hoida. Ükskõik, kas kasutate silte kujundusstsenaariumide, dokumentatsiooni, aruandluse või visualiseerimise mudelite seadistamiseks, arvame, et siltide leidmine ja nendega töötamine on märksa lihtsam, kui hakkate neid kaustadesse rühmitama. Oma mudeli suurte tükkide sisse- ja väljalülitamiseks saate kontrollida ka kausta kõigi siltide nähtavust korraga.

Me ei peatunud sellega. Siltide filtreerimine on SketchUpis lõpuks võimalik Nüüd saate konkreetse sildi kiiresti nullida. Ja kui teie sildid on korrapäraselt loodud, saate sarnaste siltide valimiseks ja kausta korraldamiseks oma eesliited kiiresti filtreerida..  

Lõppkokkuvõttes tahame tagada, et teie töövoog toimiks tipptasemel, ülima kontrolli ja väledusega. Mis viib meid järgmise põnevate teadaanneteni SketchUpi 2021. aasta värskenduste kohta

Live komponendid SketchUpis

Kas unistate ehitada mudeleid, mis on piisavalt tugevad ja paindlikud, et reageerida disainimuudatustele? Meie unistasime! Pole kahtlust, et edukas mudel on selline, mis hõlpsasti mahutab ja võimaldab kiireid muutusi. SketchUp 2021 tutvustab SketchUp parameetrilisi objekte, mis seda teevad – neid nimetatakse Live Components’iks.

Tänu programmeeritud modelleerimisloogikale, mis kontrollib nende geomeetriat, on Live Components ümberseadistatavad objektid, mis joonistavad end reaalajas ümber. Mida see tegelikult tähendab? Live Components’ide kasutamine koos 2021. aasta SketchUpi värskendusega võimaldab projekti suuremat mastaapsust ja toob kasu paljudele kasutusjuhtumitele, sealhulgas arhitektuurne konfiguratsioon, sisekujundus, sisseehitatud modelleerimine, ruumi planeerimine ning kontseptsiooni või esteetika kiired muudatused.

Live Components objekte leiate 3D-laost ja nüüd saate neid otse SketchUpis alla laadida ja konfigureerida SketchUpi uusima versiooniga. Üksikasjalikud juhised Live Componentide leidmiseks 3D-laost rakenduse SketchUp seest leiate siit.

Kui olete Live Components’i valinud, saate selle lisada otse oma mudelisse, kus saate komponendi parameetreid juhtida dialoogis „Live Component seadistamine”. Kui parameetreid reguleerite, joonistab Live-komponent ennast ise vastavalt teie vajadustele. Vaadake meie SkillBuilder õpetust, mis näitab kõiki samme, mida vajate Live Componentide töövoogu viimiseks.

Laske SketchUpi uutel Live Componentidel teie eest raske töö ära teha – kohandage vaid mõõtmeid ja suurusi objekti korduvaks kasutamiseks; lisage kiiresti rikkalik kontekst ja tehke reaalajas kohandusi, et saada üksikasjalikumaid kujundusi vähem aja jooksul.

Kulisside taga juhib Live Componentsi uus arvutuslik disainiplatvorm nimega Materia. Edaspidi avavad Materia ja Live Components täiesti uued viisid SketchUpis ja Trimble’i toodetega töötamiseks. See on alles algus. Töötame endiselt aktiivselt nende jõudluse ja kasutatavuse parandamise nimel, samuti töötame välja rohkem objekte, mida saaksite modelleerimisel kasutada.

Uus viis pooleliolevate funktsioonide käivitamiseks uusima SketchUpi versiooniga

SketchUp käivitab Live Componentsid varakult osana uuest programmist nimega SketchUp Labs, et teie tagasiside saaks täiustada tootearendusprotsessi. Soovitame teil liituda Live Componentsi tulevase suuna arutelude foorumitega või anda probleemide korral tagasisidet.

Alustage 2021. aastat uute SketchUpi värskendustega

Laadige alla uusim versioon, et näha kõike, mis on teie lemmikrakendustes uut.

Kas olete visuaalne inimene? Liituge meiega 19. novembril 2020, et näha uute tööriistade ja SketchUpi uusima versiooni funktsioonide otseülekannet spetsiaalses 2021. aasta väljalaske veebiseminaris! (Ainult inglise keeles)

Jätkake maailma loomist ja ülesehitamist, milles soovite elada. Meil on suured ootused 2021. aastale –  SketchUpi värskendused ja kõik muud: et saaksite modelleerida, kujundada rõõmsalt ja ehitada paremaid hooneid.