Meil on hea meel jagada Teiega uusi funktsioone ja parandusi uuendatud SketchUp Pro 2019 ja LayOut programmides.

Antud uuendus muutis SketchUp’i veelgi intuitiivsemaks ja lõbusamaks, keskendudes piltide ekspordi, kasutatavuse ja sujuva LayOut ühenduse parandamisele. Pane end valmis – sinu töövoole on see väga kasulik.

Uuendused SketchUp-is

Profesionaalse võimekuse täiustused

Piltide eksport

2D-graafikute, rasterfailide ja animatsioonide eksportimine paranes. Nüüd saate kontrollida eksporditud kujutiste üldist joone paksust kordaja abil, mille leiad ekspordi aknas.

Enne seda muutust jäid joonte paksused samaks nagu olid geomeetria vaates, mis võis aegajalt jätta joonepaksused liiga peenikesteks või liiga paksudeks. Seega, kui tundub, et eksportimisel jäi joonepaksus liiga paksuks, siis nüüd sa saad muuta need jooned peenemateks. Lisaks sellele, .png piltide eksportimisel on võimalik jätta mudeli taust läbipaistvaks.

Kohandatavad ühikud

Kas sa oled kunagi vajanud erinevaid ühikuid mudeli mõõtmisel? Nüüd sa saad seadistada erinevad ühikud mõõtmetele, pindlale ja ruumalale. Näiteks modeleerides ruumi võid sa kasutada seina mõõtmiseks millimeetreid ja meetreid ruumala puhul. Kasutatavad ühikud on: millimeetrid, sentimeetrid ja meetrid.

Töövoo parendused

Valiku invertimine

See on tõsiselt väike asi, mis aitab palju töövoole kaasa. See uuendus võimaldab sul selekteerida ükskõik mida ning muuta valik hoopis vastupidiseks. Klaviatuuri kiirnupud on: CTRL + SHIFT + I (Windows)  or CMD + SHIFT + I (Mac).Failide importimine

Enam sa ei pea otsima imporditava faili formaati pikast listist. Nüüd on vaikimisi nähtaval kõik toetatud failitüübid importimiseks. Lisaks, DWG ja DXF importijad toovad mudelisse vähem duplikaate ja ebamääraseid servasid.

Kustutamise tööriist

Kas oled kunagi kogemata kustutanud liiga palju oma mudelis? Et muuta detailidega tegelemise töövoog sujuvamaks lisasime võimaluse ALT ja CMD nupu näol eemaldada liigselt või kogemata tehtud kustutamise valikud.

Läbilõiked

Tahad teha mudelist läbilõike? Me tegime selle just palju sujuvamaks. Läbilõike tegemisel küsitakse nüüd kasutajalt sellele nime andmist. Lihtsalt tee läbilõige ja anna sellele nimi.

Saada LayOut-i

Nüüd saad saata oma mudeli LayOut’I otse SketchUp-I tööriistaribalt. Kui sa pole kasutanud LayOut-I 2D-jooniste tegemiseks, siis hakka seda võimalust kohe ära kasutama!

Suurte alade import funktsioon geolokatsiooni kasutades “Add Location”

Sa saad nüüd lihtsalt suuri territooriumeid importida täisresolutsioonil. Kuidas sa saad sellest funktsioonist kasu? Lihtsalt suumi natuke välja, valige tase, mida soovite importimisel kasutada. Pange tähele, et selle funktsiooni valesti kasutamine võib mõjutada SketchUp mudeli jõudlust.

 

Uuendused LayOut-is

Profesionaalse võimekuse täiendused

Isomeetrilised mõõtmed

Nüüd on võimalik lineaarseid mõõtmeid viia vastavusse isomeetrilise vaatepunktiga. See on suur ja oodatud muutus! Kuna isomeetrilised joonised on põhilised, siis tahtsime, et see oleks sujuvam ja lihtsam. Sa saad nüüd ka kontrollida ka mõõtjooni, vahe kaugust ja joondada mõõtmeid kalde alla.

Auto-text

Nüüd saad lisada teksti mõõtmetele ilma, et rikuksite automaatse mõõtmise. Näiteks te loote seinale mõõtmed ja tahate mõõtmete ette lisada sõna “Sein”, siis nüüd suudab mõõte tööriist kuvada “Sein 1.42m” ilma, et mõõtefunktsiooni dünaamilisus kaoks. Nüüd kui peaksite tõstma seina kõrguse 1.65m peale, kuvatakse teile “Sein 1.65m” . Märkus: olge kindel, et string <> jääks alles

Töövoo parendused

Pööratavad mõõtmed

Nüüd, kui te pöörate oma objektiNow, when you rotate your object, the bounding box is also rotated with so you can continue to scale in the right orientation.

Kiirem muutmine

LayOut-is saad sa nüüd “Enter” nuppu vajutades muuda mudeli vaateid, gruppe, mõõdistusi või silte. Lihtsalt vali, Enter ja alusta tippimist.

Valmis proovima? Kontakteeru meiega ja proovi kuidas mõjuvad need uuendused Teie töövoole.

 

 

Comments are closed.

KÜSI NÕU VÕI ABI