Me kulutasime 2019. aastal palju aega, et mõista, mida Teie kasutajana soovite, et SketchUp teeks paremini. Seega…suure tänud koostöö eest! Te aitasite avastatada kuidas muuta töövoog efektiivsemaks.

Ja tulemus? Mõned huvitavad uuendused SketchUp 2020 versioonis.

SketchUp Pro 2020: sinu 3D loominguline keskkond

Tutvustame Teile – Outliner
SUUR muudatus mudeli organiseerimisel: Outliner. Et tõsta mudeli jõudlust, pole vaja teil enam luua Layereid Layerite peale. Halda ja organiseeri oma mudelit otse Outliner-i kaudu. Kasutage silma ikooni, et lülitada sisse/välja peamiseid mudeli sektsioone nagu põrandaplaan või mööbel.

Uus meetod objektide haaramiseks.
Kui te haarate objekti varjatud punkti (näiteks tagumine nurk või keskkoht) ja hakkate seda liigutama, siis liigutatav objekt muutub automaatselt läbipaistvaks, kui midagi teie mudelis puutub liigutatava esemega kokku. See töötab nii tööriistada Pööra (“Rotate”) kui ka tööriistaga Teisalda (“Move”). See muudab sõna otseses mõttes teie töövoogu – selles veendumiseks proovige eseme paigutamist raskesti ligipääsetavasse kohta.

Parem kontroll peidetud objektide üle
Te märkate rippmenüüs, et me eraldasime objektide peitmise geomeetria peitmisest. Kuidas see muudab teie töövoogu? Lihtne…See võimaldab teil hõlpsamalt hallata nüüd eraldi peidetud objekte ja geomeetriat. Näiteks…Te tahate muuta peidetud maastiku servasid, kuid samas soovid peita ka läheduses asuvaid objekte (nagu puud, pöösad, ehitised)….ja seda te saategi nüüd teha!

Uuendused SketchUp sõnaraamatus
Meil on mõned uuendused sõnade tähendustes, kui räägime SketchUp-I keeles.

Objektid on nüüd kollektiivne termini järgnevatele: grupid, komponendid, dünaamilised komponendid. Layeritele viidatakse nüüd kasutades terminit “Tag”.

LayOut 2020: dokumendi juhtimine

LayOut keskendus SketchUpi ja LayOuti vahelisele suhtluse parandamisele, et säästa aega ja energiat. See tähendab vähemat edasi-tagasi liikumist SketchUpi stseenide uuendamisel tagamaks, et joonis on esitatud ideaalselt. Nüüd me pakume Teile rohkem redigeerimisvõimalusi otse LayOutis

Rohkem võimalusi mudelivaadete kohandamiseks
LayOut saab nüüd rohkem aru teie SketchUp mudelist. See tähendab, et te saate turvaliselt muuta stiile või kaamera nurka otse LayOut’is ilma, et peaksite kogemata kaotama tehtud muudatusi.

Kuidas te teate, mis erineb teie LayOuti vaateaknast võrrelduna teie mudeliga? Kui te teete muudatusi LayOutis, siis menüüriba osad lähevad tume halliks, andes sellega märku, et te olete viinud sisse muudatuse. Pea meeles…see, et te olete teinud mõne muudatuse LayOutis, ei tähenda seda, et Te olete nendega nüüd seotud. Vajaduse korral saate vaateväljad oma SketchUpi mudeliga uuesti sünkroniseerida.

Täiendatud jooniste kohandamine
Viige oma LayOuti dokumendid järgmisele tasemele kasutades erinevaid mudeleid ja vaateid. Kui teil on üks SketchUpi mudel, mis esineb mitmes vaateaknas, siis nüüd te saate uuesti ühendada need mõne Teise mudeliga. Varasemalt…te pidite kusutama vana vaate ning uuesti sisestama uue SKP mudeli…uuesti seadistama mõõdud ja vaateakna suuruse. Oluliselt efektiivsem!!

Ja see pole kõik! Nüüd on teil võimalus muuta Layerite nähtavust – otse LayOut dokumendist. Mida see tähendab töövoogu silmaspidades? Seda, et sa ei pea enam looma lisa stseene lihtsalt LayOuti viimiseks.

Alusta 2020 versiooni kasutamist juba täna!
Me loodame, et meie viimased muudatused SketchUp 2020 versioonis omavad olulist mõju Teie töövoo efektiivsusele. Lõbusat Sketchimist!

Soovite proovida uusi võimalusi? Proovi SketchUp Pro 2020 versioon 30-päeva tasuta.
Valmis soetama? Mine vali sobiv litsents soetamiseks.

Uus versioon on saadaval kõigile uutele kasutajatele ning varasematele SketchUp Pro kasutajatele, kellel on aktiivne litsents. Samuti püsilitsentsi omanikele, kellel on uuenduste tugi aktiivne!.

 

 

Comments are closed.

KÜSI NÕU VÕI ABI