Iga uue projekti käivitamine on kõige põnevam disainimise osa. Loovus peab voolama, sest tähtajad on lähedal. Sa soovid ideed kiiresti peast paberile saada ning esitleda neid oma kliendile, ülemusele või tiimile.

Alusta 2D visandist, põrandaplaanist või kasutades fotot.

On mitmeid erinevaid võimalusi kuidas alustada oma projektiga. Võiksite kaaluda erinevaid variante, mis teile parasjagu kõige asjakohasem oleks. Olenevalt projektist võiksite kasutada visandit, fotot (vaata kuidas kasutada funktsiooni Match Photo) või kasuta 2D plaani:

  1. Võtate aluseks käsitsi tehtud visandi? Importige käsitisi visandatud joonis pildina ja alustage jäljendamist kasutades Line tool tööriista, et luua põrandaplaan. See on väga lihtne ja populaarne viis, kuidas põrandaplaani luua.
  1. Sul on plaanid juba olemas? Impordi põrandaplaan , kas CAD, pildi või PDF vormingus. Joonestage oma projekti kontuurid skaleerides aluseks võetud plaani.

Tooge kontuurid 3D vormingusse 

Kui teil on kontuurid olemas, olete valmis looma välimisi seinud. See töövoog näitab, kuidas kasutada lähtpeunktina imporditud CAD geomeetriat.Looge mitmeid versioone kujundusest kasutades 3D Warehouse mudeleid

On aeg äratada oma tühi ruum ellu. Valige värvid ja tekstuurid, et muuta detailid ja mudel reaalsemaks. Visualiseeri oma disaini ideid kiiresti kasutades olemasolevaid mudeleid, mida on võimalik 3D Warehouse’ist allalaadida..

SketchUp võimaldab kiiresti läbitöötada erinevaid konfiguratsioone ja luua omale meelepäraseid versioone. Näidake võimalusi projekti sisustamiseks ning erinevaid võimalusi, kuidas anda isikupära ruumile.

Kujundusvõimaluste tutvustamise ja organiseerimise võti on kasutada erinevaid kihte (Layer) ja luua stseene (Scenes). Kihid aitavad organiseerida sul oma mudelit. Stseenid aitavad lihtsast kuvada erineivaid disaine muutes kihte, objekte, stiile ja muud.

Salvestage oma projekt Trimble Connect pilve 

Nüüd on sul parasaeg, et salvestada oma projekt Trimble Connect pilve. Trimble Connect pakub sulle piiramatut mahtu oma projektide salvestamiseks. Trimble Connect sisaldub SketchUp Pro rendilitsentsiga.

Oled osa tiimist? 

Koos töötamine muutus Trimble Connectiga natukene lihtsamaks. Oletame, et sa tööd sisekujudnusega ning samal ajal teine tiimiliige saab töötada MEP-disainiga.

Sa saad importida alusmudeli SketchUp’i Trimble Connectist. Sa ei saa muuda mudelit, kuid sa saad kasutada seda projekti koordineerimiseks. See on kasulik ,kui teil disainerite meeskond töötab erinevate alade peal.

Kutsu projekti teisi inimesi, loo gruppe erinevate õigustega. Sa saad samuti kasutada versioonikontrolli, et jälgida projekti ajalugu ning käiku.

Oled üksik hunt? 

Iga kord, kui sa laed ülesse koopia oma projektist, siis Trimble Connect peab järge versioonidest. Kasutage versioonikontrolli oma mudel erinevate iteratsioonide haldamiseks ja jagage neid valikuvariandina kliendile. Trimble Connectis  saate märkida, mida on teha vaja ning kiiresti läbi töötada kliendi tagasisidet.

 

 

 

Comments are closed.

KÜSI NÕU VÕI ABI