Me näitame teile, kuidas võiksite esitleda oma visiooni klientidele.

Lisage oma kujundusele kohandatud Stiilid (styles)

Esitledes oma projekte, on oluline, et need oleksid isikupärased. Stylebuilder lubab teil luua kohandatud joonestiile kasutades imporditud digitaalseid või käsitsi tehtud joonetõmbeid. Täpne pastapliiats, laineline pliiats või paks grafiitpulk. Kombineeri joonestiile koos unikaalsete tekstuuride, värvide ja vesimärkidega, et süstita loomingulisust oma mudelitesse, renderdustesse ja animatsioonidesse.

Looge suurepäraseid 2D-jooniseid ja kaubamärgiga presentatsiooni dokumente

Nüüd, kus te olete lisanud stiili oma mudelile, on aeg mudel viia LayOut’i. Kui sa impordid 3D-mudeli LayOut’I, sisestatakse vaatepunkt töölehele. Head uudised, varem SketchUp’is loodud stseenid on juba kasutamisvalmis LayOut’is.

Kombineeri vaateid teksti ja illustratsioonidega, et esitleda disaini detaile, materjale ja kujundusvalikuid. Paljud tööriistad LayOut’is töötavad samamoodi nagu nad teevad seda SketchUp’is. See tähendab, et sa saad kiiresti joonestada, suuruseid muuta, detaile lisada, luua koopiaid, muuta stiile ja mõõtkava.

Esitle oma ideid SketchUp Viewer’iga

Kas prinditud joonised või pdf fail on ainsad valikud, kuidas esitleda oma tööd? Kindlasti mitte. SketchUp Viewer mobiilile annab sulle võimaluse näidata ja jagada oma töid iOS ja Android seadmetel. Sul on võimalik näidata projekte ka augmenteeritud reaalsuses (AR) kliendile, et näidata valikuid reaalelulisel skaalal. Lülita ühelt stseenilt teisele, et esitleda mudelit teise nurga alt või teises konfiguratsioonis.

Kasuta SketchUp for Web

Mitte kõik CAD programmid pole muudetavad veebis. SketchUp on! Suurepärane, kui on vaja kiirelt mõni muudatus teha, kuid pole oma arvutit parasjagu käepärast. Oletame, et oled kliendi kontoris esitlust tegemas ning on vaja kiirelt mõni muudatus projektis teha. Selleks avad lihsalt SketchUp’I veebis, avad Trimble Connecti’I kaudu oma mudeli ning teed läbi veebilehitseja vajalikud muudatused käigupealt.

Loo renderdatud pilte kasutades Trimble Connect visualizer

SketchUp Pro rendilitsentsiga saad sa teha lihtsustatud renderdusi kasutades Trimble Connect for Desktop ja Trimble Connect Vizualizerit. See võimalus on saadaval vaid Windwsi kasutajatele.

Astuge sisse AR/VR reaalsusesse, et kogeda disaine enne nende loomist

Kas teil on juurdepääs VR või Mixed Reality seadmele? Kui jah, siis sa saad tuua oma mudelid ellu AR/VR reaalsuses. Koge uut võimalust oma projektide kogemiseks, mõistmiseks ja jagamiseks. Ning jällegi, see on üks osa SketchUp Pro rendilitsentsist.

 

 

 

Comments are closed.

KÜSI NÕU VÕI ABI